marzec5 , 2024

  Pomysły na budżetową randkę

  Popularne

  Tor Toruń: Tradycja połączona z Nowoczesnością

  Tor wyścigowy w Toruniu, zlokalizowany w sercu jednego z...

  Jesień tuż tuż – to dobry czas na przeprowadzkę

  Jesień to dobry czas na przeprowadzkę. Wielu z nas...

  Morele we własnym ogrodzie? Czy to możliwe?

  Morele od lat wykorzystywane są w kuchni. Można przyrządzić...

  Nie bój się spędzić wieczoru ze swoją znaczącą osobą, jeśli nie masz pieniędzy — emocje zbliżają bardziej, niż duże wydatki.

  Wybierz się na wycieczkę po mieście

  Nawet najmniejsze, najnowsze miasteczko ma swój udział w legendach. Ułóż ciekawy plan podróży, poznaj ciekawostki i zaproś bratnią duszę na niezwykły spacer po znajomych miejscach. Oczywiście musisz zakończyć wycieczkę w najbardziej romantycznym z nich.

  Jeśli jesteście razem od dłuższego czasu, zróbcie wycieczkę po pamiętnych miejscach — tu po raz pierwszy się spotkaliście, tu — pocałowaliście. Docenią to nawet najbardziej niesentymentalne osoby.

  Nakarm kaczki w parku

  Ta dziecięca rozrywka jest niezwykle przyjemna i niedroga dla dzieci w każdym wieku. 

  Jednak lepiej nie kupować zwykłego bochenka: — pieczywo może prowadzić do zaburzeń żołądkowo-jelitowych u ptaków. Weź ze sobą drobno posiekaną kapustę lub nie przetworzone termicznie zboża.

  Darmowy wykład lub warsztat

  Partner, który lubi tego typu rozrywki, doceni, że pofatygowałeś się, by wcześniej zarejestrować się na darmowe wydarzenie, ponieważ miejsca są zwykle ograniczone, a liczba chętnych jest duża. Jeśli jesteś wytrwały, możesz znaleźć wydarzenie odpowiadające wszystkim gustom, od wykładu naukowego po sporty ekstremalne.

  Zorganizuj seans filmowy

  Przytulanie się w domu przed telewizorem nie jest najbardziej oryginalnym pomysłem. Pobierz więc romantyczny film na laptopie i wybierz się do parku lub na dach.  Nie zapomnij o popcornie lub paluszkach ogórkowych, jeśli zależy Ci na figurze.

  Nauczcie się nawzajem czegoś nowego

  Zdziwiłbyś się, jak wiele osób nie wie, jak zrobić podstawowe rzeczy, takie jak tulipan z kartki papieru. Nauczcie się nawzajem tych zabawnych, ale bezużytecznych umiejętności.

  Zróbcie sobie piknik

  W lodówce na pewno masz jakieś przekąski, więc nie ma potrzeby, by przepłacać. Zwróć jednak uwagę na entourage. Obrusy z sukna, szklane talerze i metalowe sztućce tworzą zupełnie inne wrażenie niż ich plastikowe odpowiedniki.

  Odbuduj i Uśmiechnij Się: Regeneracja Kości w Stolicy Polski

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj